Novinky

Celý systém nainštalujeme za vásMarián si jedného dňa povie, že je čas ochrániť svoj objekt dôsledne! Sadne si za počítač a usilovne googli, až kým sa nedostane na stránku Biokey.sk – toto je to, čo som potreboval, idem im ihneď zatelefonovať.
Dohodne si strenutie na nasledujúci pracovný deň, predtým si ešte vybaví voľno v práci a ide spokojne spať. Hneď ráno mu zvoní niekto pri dverách, Marián sa v polobdelom stave poberie ku dverám a vidí tam chlapíka, ktorý drží akése náradie. Rýchlo mu dojde, že to je borec z Biokey, ktorý mu prišiel nainštalovať zámok na dotyk prsta.
Technik sa pustí do práce, navŕta dieru do steny, prepojí bezpečnostný systém s dverami a po niekoľkých hodinách má hotovo. Pomôže Mariánovi s inštaláciou, vysvetlí mu, ako jednoducho systém funguje a všetko je pripravené na okamžité použitie. (Aj takto môže vyzerať inštalácia Biokey vo vašom objekte.)
Naši technici majú bohaté skúsenosti s montážou
Montáž Biokey je jednoduchšia, ako by ste si mohli myslieť. Naši technici vedia veľmi dobre, čo robia. Pracujú pre nás už dlhú dobu a v tom, čo robia sú veľmi zruční. Výmena klasického zámku za Biokey našim ľuďom zaberie len niekoľko hodín, ale predstavte si, koľko času a starostí vám táto montáž ušetrí.
V zásade ide o to, že potrebujeme do steny vložiť náš prístroj a tiež musíme docieliť to, aby prístroj zabudovaný v stene komunikoval s dverami. Budeme teda musieť cez stenu natiahnuť zopár káblikov. Tieto ale vy neuvidíte, pretože ich schováme. Pri montáži postupujeme šetrne, pretože sme si vedomí toho, že svoj príbytok/firmu iste veľmi vážite.
Máme dlhoročné skúsenosti, a preto veríme našim technikom. Najlepšie urobíte, ak budete fyzicky prítomný pri montáži, pretože je nevyhnutné nastaviť senzor na váš odtlačok prsta.